Porównaj i zamów
Taniego Kuriera

O nas

Prównywarka i wyszukiwarką usług kurierskich i pocztowych. Narzędzie udostępnione poprzez produkt cyfrowy (serwis WWW) daje szereg korzyści użytkownikom. Po pierwsze umożliwia wyszukanie i wysyłanie przez osobę fizyczną przesyłek kurierskich w cenach wynoszących nawet 18 złotych za przesyłkę (przy masie przesyłki do 31 kg i odpowiednich wymiarach). Normalnie koszt wysłania takiej paczki wynosi ponad 30 zł. Oszczędność rzędu 50% jest możliwa dzięki współpracy z wirtualnymi operatorami, którzy wynegocjowali z głównymi operatorami na rynku polskim (UPS, DHL, DPD itd.) znaczne upusty.

Podstawowymi Użytkownikami portalu są osoby pragnące w tani sposób skorzystać z solidnej usługi kurierskiej (kupujący w sklepach internetowych, użytkownicy Allegro) oraz osoby szukające profesjonalnej porady dotyczącej usług przesyłowych. Dodatkowa korzyść wynikająca z zastosowania porównywarki to wyszukiwanie odpowiedniej usługi po atrybutach dodatkowych takich jak:

  • ubezpieczenie na odpowiednią kwotę;
  • dostarczenie w sobotę lub niedzielę;
  • dostarczenie w określonym terminie (np. do godziny 9.00 następnego dnia).
  • terminowe zwroty pobrań.

Dostęp do porównywarki jest możliwy zawsze w szybki sposób. Jest ona eksponowana w lewym górnym rogu ekranu i opisana jako opcje wyszukiwania.

Wprowadza to zupełnie nową jakość w wyborze kuriera, bo rozbieżność cenowa przy wysyłaniu przesyłek o atrybutach niestandardowych jest duża. Użytkownicy nie mają czasu i chęci na wydzwanianie do central telefonicznych firm kurierskich. Wyszukiwarka pozwala taką informację uzyskać szybko i skutecznie.